СЬОГОДНІ: П’ятниця, 27.05.2022, 0:33

У Рівному запрацювала Координаційна рада з питань ОСББ

Міський голова Рівного Олександр Третяк ініціював створення Координаційної ради з питань ОСББ. Адже саме вони представляють інтереси мешканців багатьох багатоквартирних будинків міста, та як ніхто інший знають про їх проблеми.

Учора, 17 листопада відбулося перше засідання Координаційної ради з питань ОСББ. Під час якого учасники розглянули чотири основні питання, які хвилюють керівників ОСББ та напрацювали план подальших дій для вирішення питань багатоквартирних будинків, які накопичилися у них впродовж років.

Мова йде і про безгосподарні мережі, перевірку якості теплоносія, проведення аудиту приміщень, які знаходяться в багатоповерхівках та перебувають в оренді, тощо.

Представники влади та ОСББ домовилися провести аудит, який передбачає інвентаризацію всього комунального майна. Це бомбосховища, приміщення, які здаються в оренду. Синхронізація, узгодження питань з ОСББ, що стосуються сплати оренди потрібні для уникнення колізій, які періодично виникали.

ОСББ міста часто недоотримують кошти, бо орендарі не сплачують оренду. Тим самим має бути чіткий механізм, що буде у разі несплати та як стягувати ці кошти.

“Зі спілкування з головами ОСББ громади бачу, що переважна більшість проблем, які виникають в ОСББ – це питання комунальної сфери. Тому вже на наступному засіданні плануємо зібратися у ширшому форматі – за участю керівника Департаменту інфраструктури та благоустрою, начальника управління комунальної власності для конструктивного діалогу”, – зазначив Олександр Третяк.