СЬОГОДНІ: П’ятниця, 01.07.2022, 19:10

Керівника Фонду держмайна на Рівненщині Кирила Бережного найближчим часом можуть звільнити з посади

Начальник регіонального відділення Фонду держмайна України по Рівненській та Житомирській областях Кирило Бережний найближчим часом може залишитися без посади.

Це пов’язано із тим, що Голову Фонду держмайна Дмитра Сенниченка, членом команди якого є Бережний, відправляють у відставку. Як пише видання Lb.ua одна з головних причин звільнення керівника ФДМУ – скандальна приватизація заводу Більшовик у Києві, що пройшла під одного учасника.

Після звільнення Дмитра Сенниченка влада планує зайнятися Регіональними відділеннями ФДМУ, до яких у Кабміну теж чимало питань. Одним із перших, за словами нашого співрозмовника в Уряді, під звільнення має шанси попасти начальник регіонального відділення Фонду держмайна України по Рівненській та Житомирській областях Кирило Бережний, який останнім часом замішаний у декількох скандалах пов’язаних із тиском на місцевий бізнес.

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні в якому фігурує Кирило Бережний, а НАЗК планує провести повну первірку декларації посадовця.