СЬОГОДНІ: Середа, 29.06.2022, 9:39

“Здорова Україна”: у Рівному Дмитро Соломчук відкрив унікальний спортивний майданчик

У Рівному, в міському парку культури та відпочинку імені Т.Шевченка, у рамках програми Президента України “Здорова Україна” та за сприяння народного депутата України від Рівного Дмитра Соломчука встановили мультифункціональний спортивний майданчик.

Відтепер усі охочі мешканці Рівненської громади можуть зміцнювати своє здоров’я на цьому сучасному cпортивному об’єкті. Його унікальність у тому, що на табличці розташованій на території цього майданчику є Qr-код, і коли на нього наводиш та вводиш дані про себе, то можна отримати свою підготовлену вже програму тренувань, за якою вже на цьому майданчику займаються.

Участь у відкритті майданчику окрім ініціатора проекту в Рівному нардепа Дмитра Соломчука також взяв і Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

“У нас президент України Володимир Зеленський пропагує здоровий спосіб життя. І це гарний приклад. Влада, і кожен українець зокрема, мають бути спортивними. Усі ранки в громадян мають розпочинатися з зарядки, тоді є сили на цілий день. Спорт, зарядка і правильне харчування – це ті основи, на яких має базуватися життя українців, і особливо моїх рідних рівнян.

А цей майданчик сподіваюся стане гарним поштовхом до розвитку масового спорту і у нашому місті. Хай краще наші дітки, замість того, щоб сидіти в смартфонах та планшетах  займаються спортом, ганяють м’яча, тренуються. Як це було у нашому дитинстві”, – розповів Дмитро Соломчук.

За словами нардепа це не останній такий майданчик у Рівному. У планах разом з міською владою з весни 2022 року ще декілька подібних встановити в різних частинах міста.

“Що стосується спорту, міська рада завжди готова підтримати такі ініціативи. Адже здоровий спосіб життя ніколи не втрачав свою актуальність. Відтепер люди матимуть ще одну дуже зручно розташовану локацію для тренувань та розвитку. Велика подяка Дмитру Соломчуку за підтримку та гарні ідеї. Будемо й надалі разом працювати на благо наших рівнян”, – зазначив Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.