СЬОГОДНІ: П’ятниця, 27.05.2022, 0:51

Терористи погрожували підірвати Рівненську АЕС – офіційно

Учора, 10 листопада 2021 року о 18:16 на офіційну електронну адресу Рівненської АЕС надійшло повідомлення щодо загрози здійснення акту ядерного тероризму (диверсії) проти Рівненської АЕС. Було зібрано антитерористичний штаб ВП РАЕС.

Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Проінформовано територіальні органи поліції та СБУ, ДП «НАЕК «Енергоатом», ДІЯРУ, регіональний диспетчерський центр ПрАТ «НЕК «Укренерго» західного регіону. Вжито заходів з посилення фізичного захисту об’єкта, зокрема щодо забезпечення ідентифікації персоналу за біометричними ознаками.

З метою перевірки цієї інформації відповідними спецслужбами було проведено огляд основного обладнання реакторних відділень енергоблоків №№ 1-4, приміщень та будівель електростанції, периметру захищеної зони та прилеглої території, особливо важливих об’єктів РАЕС за межами захищеної зони.

У результаті перевірки заборонених предметів (вибухових пристроїв та ін.), які можуть бути використані в диверсійних цілях не виявлено.

Рівненська АЕС працює у штатному режимі. Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.