СЬОГОДНІ: Субота, 25.06.2022, 7:32

Шахрайка напала на пенсіонера, але він зміг її затримати: що сталося

У Києві шахрайки під виглядом працівниць соціальних служб намагалися виманити гроші у пенсіонера – під приводом проведення грошової реформи. Коли їм це не вдалося, одна з них вдарила його пляшкою по голові – проте йому вдалося її затримати.

За інформацією МВС України, спочатку одна з шахрайок зв’язалася з пенсіонером телефоном. Назвавшись співробітницею Пенсійного фонду, вона повідомила йому про грошову реформу та заміну пенсійних посвідчень, що нібито проводяться в країні.

Після цього до пенсіонера прийшли дві “соцпрацівниці” та почали фіксувати наявність у нього грошей. Пояснили вони це необхідністю передачі відповідної інформації до Пенсійного фонду.

“Коли я приніс гроші, жінки їх розкидали, і мене це насторожило. Я зачинив вхідні двері, а ключ поклав до кишені”, – розповідає про те, що відбувалось, потерпілий.

За його словами, побачивши це, одна з жінок вкрала в нього ключ та втекла. Інша ж забризкала йому очі сльозогінним газом і вдарила пляшкою по голові.

“Між нами розпочалася боротьба. Я зміг закрити її в туалеті та викликав поліцію”, – зазначив потерпілий.

Шахрайку, що втекла, ще не знайшли

Затриманій уже повідомлено про підозру в розбійному нападі. На час слідства вона перебуватиме під вартою, розповіли в Нацполіції.

Її ж спільницю за гарячими слідами спіймати не вдалося. Нині її розшукують поліцейські.