СЬОГОДНІ: Середа, 18.05.2022, 15:47

98% батьків Рівненської області скористалися послугою єМалятко

Цього року 6 931 батьків Рівненської області зареєстрували народження своїх дітей користуючись сервісом єМалятко.

Батьки активно продовжують користуватися комплексною послугою, відтак минулого місяця Рівненщина стала лідером по Україні щодо користування послугою єМалятко.

Сервіс користується шаленим попитом у новоспечених батьків, адже лише за однією заявою можна отримати до 9 найпопулярніших послуг при народженні дитини. Більше того, сервіс єМалятко доступний і на порталі Дія.

Щоб отримати послугу необхідно мати мінімум документів: паспорти батьків, номер медичного висновку про народження дитини, або оригінал медичного свідоцтва (форма 103/о). Під час заповнення заяви також знадобляться:номер платника податків обох батьків, УНЗР одного з батьків (для отримання УНЗР дитини),інформація про дату, місто та відділ ДРАЦС, який зареєстрував шлюб, номер банківського рахунку в форматі IBAN (для нарахування допомоги на дитину), підтвердження про оплату адміністративного збору (для реєстрації місця проживання дитини).

Нагадуємо, що батьки повинні зареєструвати народження дитини не пізніше одного місяця від дня її народження. Державна реєстрація проводиться в день звернення і за місцем народження дитини або місцем проживання одного з батьків.