СЬОГОДНІ: Неділя, 29.05.2022, 8:09

Музей історії Острозької академії запрошує на віртуальний тур

Цього року Музей історії НаУОА реалізовує проєкт «Острозька академія: 445 років історії вищої освіти в Україні», який підтримав Український культурний фонд і Державне агентство розвитку туризму України.

У результаті проєкту оновили ключову експозицію музею, присвячену історії Острозької академії XVI – початку XVII століття та діяльності відродженого університету з 1994 року до сьогодення.

Завдяки партнерам – Громадській організації «Студія розвитку туристичного іміджу малих міст», що створили віртуальний тур оновленим Музеєм, з історією Острозької академії можна ознайомитись із будь-якого куточку планети.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, музей не встигли відвідати студенти та більшість працівників університету. З нагоди відзначення 445-річчя академії колектив Музею запрошує на екскурсію-панорамний тур. Музей історії Острозької академії буде радий бачити всіх охочих у зручний для них час (за попередніми замовленнями). Відвідати оновлені експозиції можна також онлайн на сайті за покликанням: https://museum.oa.edu.ua/2021/11/05/віртуальний-тур-оновленим-музеєм-іст/