СЬОГОДНІ: Субота, 20.08.2022, 6:06

У Здолбунові депутати вирішуватимуть долю місцевого ринку

Рішенням Господарського суду Рівненської області від 2 вересня 2021 року (повний текст складено 13 вересня 2021 року) позов Здолбунівської міської ради до ТзОВ ВКФ «Промтехсервіс» про витребування майна з чужого незаконного володіння задоволено повністю.

Витребувано у ТзОВ ВКФ «Промтехсервіс» на користь Здолбунівської міської ради частину нежитлових приміщень площею 80,1 кв.м та частину приміщень будівлі м’ясного павільйону площею 401,4 кв.м, що розташовані за адресою м. Здолбунів, вул. 8Березня, 13.

На це рішення, яким задоволено позов міської ради, ТзОВ ВКФ «Промтехсервіс» подало апеляційну скаргу. Ухвалою суду апеляційна скарга була залишена без руху, оскільки не оплачений судовий збір. За інформацією Північно-західного апеляційного господарського суду станом на 05 листопада 2021 року апеляційна скарга знаходиться у статусі «без руху», тобто немає рішення суду про повернення апеляційної скарги (примітка: згідно вимог закону, якщо недоліки не усунуті у встановлений судом строк апеляційна скарга вважається неподаною. За таких обставин набуває чинності рішення першої інстанції.
Станом на сьогодні рішення першої інстанції не набрало законної сили.)

Незважаючи на вищевказану обставину, ТзОВ ВКФ «Промтехсервіс» подало клопотання до міської ради про визначення порядку повернення майна та створення комісії для здійснення передачі-приймання майна ринку.

Здолбунівською міською радою був направлений лист до ТзОВ ВКФ «Промтехсервіс» з проханням подати пропозиції до складу комісії. В комісію будуть входити представники міської ради, представники балансоутримувача, фахівці, які зможуть оцінити реальний стан майна та комунікацій, що передаються на баланс Здолбунівської міської ради та представники ТзОВ ВКФ «Промтехсервіс». Працівники ринку також зможуть брати участь у роботі комісії. Ринок працює у звичному режимі.

На позачерговій сесії рішенням депутатів буде визначено балансоутримувача ринку. Подальша доля ринку теж буде визначатися виключно на сесійному засіданні Здолбунівської міської ради: чи балансоутримувач самостійно займатиметься ринком, чи ринок буде здано в оренду – ці питання визначають депутати на сесії. Відповідно, саме депутати визначатимуть з ким підприємцям ринку переукладати договори оренди.