СЬОГОДНІ: Неділя, 29.05.2022, 8:18

Ліси на Рівненщині фактично інвентаризували. Водні об’єкти – в процесі

На Рівненщині триває інвентаризація водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності області. Лісівники фактично вже завершили цей процес.

Про це йшлося під час онлайн-наради під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

На засіданні також проаналізували кроки, що вже здійснені в області для виконання зазначеного завдання, озвучили проблемні питання проведення інвентаризації.

«Під час онлайн-засідання спільно ми напрацювали подальші плани щодо координації дій ОДА, РДА та територіальних громад із представниками управління Держгеокадастру, регіонального Офісу водних ресурсів, податківцями, лісівниками та іншими фахівцями, які наділені повноваженнями у цій сфері. Було наголошено на необхідності налагодження роботи комісій на місцях», – зазначає заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Як поінформував директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Костянтин Мокляк, в області вже провели позапланову інвентаризацію нерухомого державного майна, яке знаходиться в сфері управління облдержадміністрації. Разом з тим, ведеться інвентаризація комунального майна.

Начальник Регіонального офісу водних ресурсів Ігор Мосійчук повідомив, що також направлено листи до територіальних громад щодо проведення інвентаризації водних об’єктів і гідротехнічних споруд з використанням рекомендованих Держводагентством форм актів інвентаризації водних об’єктів (річок, струмків, водосховищ, ставків, озер, тощо) та гідротехнічних споруд.

Додамо, що для організації процесу інвентаризації вищезгаданих об’єктів, в області діє відповідна комісія.