СЬОГОДНІ: Субота, 25.06.2022, 7:05

Екс-голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко взяв участь у зустрічі з головою Державної інспекції архітектури та містобудування

У рамках діяльності Конфедерації будівельників України (КБУ) учора, 4 листопада у Києві відбулася цікава та продуктивна зустріч із Головою Державної інспекції архітектури та містобудування Семеном Кривоносом.

Участь у зустрічі взяв і голова Рівненської ОДА (2016-2019 рр.), член Ради директорів КБУ та засновник відомої рівненської компанії “Сталь-М” Олексій Муляренко.

Під час заходу учасники обговорили принципи прозорості роботи ДІАМ, а також проаналізували проблемні питання та їх рішення.

До слова, ДІАМ це нова структура, утворена лише два місяці тому. І за словами її керівника організація працює прозоро, заява опрацьовується точно у 3-денний термін, а чесним забудовникам, які дотримуватимуться законодавства, отримати дозвіл на будівництво відтепер буде набагато легше, адже рішення ухвалюватиме не людина, а автоматизована система.

“Наше спілкування відбулося у форматі відкритого діалогу, і це той формат, який дає більше можливостей для розуміння одне одного – учасників будівельного ринку та державних посадовців, а також успішної співпраці у цій нелегкій справі – будівництва держави”, – зазначив Олексій Муляренко.