СЬОГОДНІ: Четвер, 28.03.2024, 16:19

ДЮСШ «Верес» – чемпіон області серед 15-річних

У Смизі завершилася фінальна частина чемпіонату області з футболу “Я – патріот” серед команд U15. Чемпіоном Рівненщини серед 15-річних стала команда ДЮСШ «Верес». У фіналі підопічні Миколи Волкова завдяки реалізованому пенальті перемогли ДЮСШ «Вараш», очолювану Володимиром Ординатом – 1:0.

Бронзові медалі завоювали юні дубенські футболісти, які у малому фіналі здолали рівненську команду «Стандарт» – 3:1.

Матч за 5-6 місця не відбувся, оскільки команда ФК «Ізотоп» після першого ігрового дня фінальної частини вирішила повертатися додому. Тож, п’яте місце у команди «Єврошпон-Смига».

Загалом у цій віковій групі у чемпіонаті області брало участь 16 колективів.

Після завершення фіналу чемпіон та призери отримали нагороди, а найкращі гравці у номінаціях – індивідуальні відзнаки.

Найкращі у номінаціях:

найкращий бомбардир – Назар Письмак (ДЮСШ «Дубно»);

найкращий гравець – Владислав Лисюк (ДЮСШ «Вараш»);

найкращий воротар – Дмитро Карлюк (ДЮСШ «Верес»);

MVP – Володимир Матусевич (ФА «Стандарт»).

Нагадаємо, минулого тижня чемпіоном серед команд U9 стала рівненська команда «Олімп», серед U11 та U13 – ДЮСШ «Верес». А навесні відбулися аналогічні змагання у чотирьох вікових групах, але з футзалу.

Рівненщина стала першою областю в Україні, де обласні Асоціації футболу та футзалу створили Дитячо-юнацьку футбольно-футзальну лігу, заручившись при цьому підтримкою титульного спонсора ПрАТ “Єврошпон-Смига”.

5 листопада 2021 р., Смига, стадіон «Меблевик»