СЬОГОДНІ: Неділя, 14.08.2022, 7:24

Тепло повертається у помешкання здолбунівчан

6 листопада, у суботу, з 8:00 ранку у Здобунові будуть тепліти батареї! Так, сьогодні, 4 листопада, відбулось засіданння комісії ТЕБ НС, яка вирішила відновити роботу котелень.

“Дякуємо кожному мешканцю, який з розумінням поставився до ситуації. Дякуємо за розуміння, що інколи треба прийняти непопулярне рішення, щоб не погіршити ситуацію. Ми розуміємо, що у приміщенні було не тепло, що доводилось тепло вдягатись і вмикати обігрівачі. Ми щиро надіємось, що отримані вами платіжні чеки від КП “Здолбунівкомуненергія” за отоплення за жовтень хоч трішки зігріють ваш настрій”, – йдеться у повідомленні міськради.

Щодо ліміту на газопостачання:

Жителям Здолбунівської громади, хто користується централізованим опаленням, у жовтня було встановлено ліміт – 110 932 м.куб. Цей ліміт встановлюється «Нафтогазом» виходячи за останні три роки споживання. Якщо населення перевищує свій ліміт споживання за певний місяць – це перевищення буде оплачуватись за ринковою ціною. З 20 по 29 жовтня населенням було використано орієнтовно 87 192,45 м.куб.