СЬОГОДНІ: Середа, 18.05.2022, 16:50

На Рівненщині тренери допомагають згенерувати ковід-сертифікати

Жителів громад Рівненщини, де реалізується проєкт «Цифра в кишені», почали консультувати щодо того, як генерувати СOVID-сертифікат у «Дії». Такі майстер-класи проводять у місцевих бібліотеках. І зараз вони користуються популярністю, підсумовують тренери. Адже з цими питаннями до них звертаються як люди поважного віку, так і студенти.

Нагадаємо, «Цифра в кишені» – це освітній проєкт, мета якого – навчити мешканців громад користуватися різноманітними онлайн-послугами, у тому числі й тими, які можна отримати через портал «Дія». Воркшопи проводять безкоштовно, а їх учасниками можуть стати всі охочі, незалежно від віку. Проєкт ініціювала Рівненська ОДА спільно з мережею бібліотек області.

«Коли ми розпочинали цей проєкт, то проводили опитування серед мешканців громад щодо того, які теми їм найактуальніші. У топі була, зокрема, оплата комунальних послуг онлайн, запис до лікаря у такому ж режимі, користування порталом «Дія». Однак зараз багатьох жителів Рівненщини, які вакцинувалися, цікавить, як отримати СOVID-сертифікат. І наші «цифрові» тренери швидко зорієнтувались. Тепер, окрім звичної програми воркшопів, вони консультують і з цього питання», – прокоментувала заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило.

На сьогодні навчання у рамках «Цифри в кишені» відбувається у Володимирецькій, Дубенській, Сарненській та Здолбунівській громадах на базі місцевих бібліотек.