СЬОГОДНІ: Неділя, 22.05.2022, 16:24

Головою Рівненської облради займеться ДБР

Проти голови Рівненської обласної ради Сергія Кондрачука найближчим часом слідчі Державного бюро розслідувань (ДБР) можуть відкрити кримімальне провадження за фактом невиконання рішення суду.

“Рівненським новинам” стало відомо, що з відповідним зверненням до ДБР звернувся екс-директор Рівненського обласного діагностичного центру, депутат обласної ради Роман Шустик.

У звернення йдеться про те, що Сергій Кондрачук не виконує рішення суду про негайне поновлення Шустика на посаді керівника діагностичного центру. А це на думку заявника є порушення ч.3 ст.382 Кримінального кодексу України, за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, 19 жовтня цього року Рівненський міський суд виніс рішення, що Романа Шустика незаконно звільнили з посади головного лікаря Рівненського обласного лікувально-діагностичного центру та постановив негайно поновити його на посаді. Однак, до цього часу рішення суду не виконано, а голова облради перекинув усю відповідальність за поновлення на Рівненську обласну раду, яка за його словами, відповідне рішення має прийняти під час сесії, колективно.

Також відомо, що Роман Шустик звернувся і до державної виконавчої служби аби держвиконавці стягнули з облради йому відшкодування у сумі майже 70 тисяч гривень. Також за рішенням суду.