СЬОГОДНІ: Субота, 28.05.2022, 22:58

Черги, які спостерігаються в центрах ПМСД Рівного, переважно за COVID-сертифікатами

Черги, які спостерігаються в центрах ПМСД Рівного, переважно за COVID-сертифікатами. Про це повідомляють в міському управлінні охорони здоров’я.

“Рівняни, Ви ж пам‘ятаєте, що COVID-сертифікат можна згенерувати у застосунку «ДІЯ» та самостійно його роздрукувати. В такому разі міжнародне свідоцтво про вакцинацію міститиме QR-код і в паперовому варіанті. Це найпростіший та найшвидший варіант отримання сертифікату!”, – йдеться у повідомленні.

Також, міжнародне свідоцтво про вакцинацію (після повної вакцинації – 2 щеплення) можна отримати і в закладі охорони здоров‘я в якому заключено декларацію з сімейним лікарем.

Під час використання, як сертифікат, оформлений у сімейного лікаря, так і сертифікат, оформлений самостійно через “Дію”, мають однакову вагу.

Шляхи отримання COVID-сертифікату про вакцинацію у сімейного лікаря не простоюючи довжелезні черги в закладі:

  • Попередньо замовити Свідоцтво про вакцинацію у свого сімейного лікаря в телефонному режимі;
  • Залишити необхідну інформацію про себе в реєстратурах закладу;
  • Подати інформацію необхідну для видачі міжнародного свідоцтва про вакцинацію за допомогою QR-коду: доступно в Центрі ПМСД «Ювілейний» та Центрі ПМСД «Північний» Рівного (QR-коди розміщено в самому закладі);
  • Надіслати інформацію он-лайн заповнивши гугл-форму за посиланням (можливо в центрах ПМСД «Ювілейний» та «Північний»):
  • ЦПМСД «Ювілейний» https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc1…/viewform…
  • ЦПМСД «Північний» https://pivnichnyi.rv.ua/?page_id=1828

Надруковані міжнародні свідоцтва про вакцинацію (з усіма необхідними печатками) можна забрати на наступний день в реєстратурах закладу після 16.00.