СЬОГОДНІ: Неділя, 22.05.2022, 17:34

На Рівненщині жінку засудили до трьох років позбавлення волі за викрадений у сусідки посуд

До трьох років позбавлення волі засудив Радивилівський районний суд Рівненської області жінку, яка викрала у сусідки з помешкання посуд.

Подія трапилася у селі Гранівка Дубенського району.

У судовому засідання було встановлено, що пізно ввечері жінка проникла у будинок до сусідки та винесла звідти 17 тарілок, три «оселедниці», 5 чашок, 10 скляних стаканів. Загальна вартість усього цього добра – 400 грн. Додатково, з кухні зловмисниця ще викрала металеву каструлю марки «Sauвach» з скляною кришкою та сковорідку «KingHoff».

Після того, як власниця посуду помітила крадіжку зі свого будинку, вона заявила про це до поліції. Яка у результаті слідчих дій встановила крадійку. Під час досудового розслідування зловмисниця щиро розкаялася, свою вину визнала та сприяла слідству.

Наразі, сусідка до жінки немає претензій, адже посуд та їй повернула, матеріальні збитки відшкодувала. Відтак, враховуючи усі ці факти, суд засудив жінку до трьох років позбавлення волі. Однак, її звільнили від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши їй іспитовий строк 1 рік.