СЬОГОДНІ: Неділя, 22.05.2022, 16:11

На Рівненщині футбольного арбітра відсторонили від змагань через масову бійку під час матчу (+ВІДЕО)

Учора, 28 жовтня в приміщенні методичного кабінету відбулося засідання контрольно-дисциплінарного комітету Дубровицької федерації футболу.

На порядку денному – розгляд бійки між гравцями та вболівальниками футбольних команд «Сокіл» (с.Осова) та «Случ» (с.Колки), яка відбулася після завершення футбольного матчу 1/2 фіналу Кубка міськради з футболу – 24 жовтня на стадіоні «Горинь» в Дубровиці.

Відео – Типова Дубровиця

На засіданні були присутні голова контрольно-дисциплінарного комітету Володимир Мазанович і представник команди «Случ» Руслан Павловець.

Дисциплінарний комітет заслухав представників команд і виніс рішення:

  • винести попередження футбольному стадіону с.Осова;
  • оголосити попередження футбольній команді «Сокіл» (с.Осова);
  • представнику команди «Сокіл» принести офіційні вибачення через соціальні мережі за інцидент, який мав місце 24.10.21 року на стадіоні «Горинь»;
  • відсторонити головного арбітра гри ФК «Сокіл» (с.Осова) – ФК «Случ» (с.Колки) Велерія Крижика терміном на 1 місяць за неприйняття мір щодо безпеки проведення гри.

Фінал Відкритого Кубка Дубровицької міської ради з футболу-2021 відбудеться 31 жовтня на стадіоні «Горинь». У матчі зійдуться ФК «Горинь» (м.Дубровиця) та ФК «Сокіл» (с.Осова). Початок матчу о 13:00 год.