СЬОГОДНІ: Четвер, 18.08.2022, 10:28

На лаві підсудних перебуває рівнянин за підробку ПЛР-довідок

Слідчі Рівненського районного управління поліції скерували до суду кримінальне провадження за фактом підроблення та збуту довідок із негативним результатом на COVID-19.

Іще одне кримінальне провадження на понад сто епізодів перебуває на стадії досудового розслідування.

Нагадаємо, злочинну діяльність двох «фахівців» вдалося задокументувати за оперативного супроводу працівників управління СБУ в Рівненській області у травні цьогоріч.

У ході досудового розслідування кримінального провадження за частиною 3 статті 358 КК України, поліцейські встановили, що 28-річний рівнянин, за попередньою змовою із 18-річним жителем міста Березне, виготовляли і продавали підроблені довідки про негативні результати ПЛР-тесту на відсутність коронавірусної хвороби для перетину кордону, а відтак — уникнення обов’язкової 14-ти денної самоізоляції.

Старший, який здійснював пасажирські перевезення за межі України, знаходив клієнтів, дані яких передавав молодшому спільнику. Той, в свою чергу, «виготовляв» довідки із негативним результатом досліджень на COVID.

Вартість однієї становила від 300 гривень до 20 євро та пропонувались як жителям України так і іноземцям.

Обом зловмисникам слідчі повідомили про підозру. Вони зізнаються у скоєному, співпрацювали зі слідством, що і стало пом’якшуючою обставиною.

Днями кримінальне провадження за фактом підроблення у збуту підроблених документів 28-річним рівнянином слідчі скерували до суду. Кримінальне провадження відносно 18-річного підозрюваного розслідується.