СЬОГОДНІ: П’ятниця, 29.03.2024, 10:27

Рівнянин установив два рекорди світу на Чемпіонаті світу та Європи з паверліфтингу

У Грузії триває Чемпіонат світу та Європи з паверліфтинг та жиму лежачи серед спортсменів із порушенням зору. На цих міжнародних стартах успішно виступають представники Рівненщини, – пише район.Спорт.

Першого змагального дня 26 жовтня перше місце з пауерліфтингу у ваговій категорії  до 75 кілограмів здобула Світлана Коробкова.

Другого змагального дня 27 жовтня рівнянин Роман Куров здобув два золота й двічі встановив рекорд світу.

На Чемпіонаті світу та чемпіонаті Європи з пауерліфтингу серед чоловіків у ваговій категорії до 75 кг Роман Куров посів перше місце – сума 616 кг (207 кг РС + 145 кг + 264 кг РС).

У заліку Чемпіонаті світу та чемпіонаті Європи з жиму лежачи серед чоловіків Роман Куров також посів перше місце – жим 145 кг.

Тренують спортсмена  Андрій Демчук і Микола Колтаков.