СЬОГОДНІ: Четвер, 09.12.2021, 16:33

На об’єктах Рівненської АЕС ввели спеціальні обмеження

З 26 жовтня на Рівненщині введено «червоний рівень» епідемічної небезпеки. Відповідно до цього та за рішенням штабу Рівненської АЕС з проведення карантинних заходів щодо запобігання COVID-19 на об’єктах соціальної інфраструктури електростанції діятимуть спеціальні обмеження.

На період дії «червоного рівня» епідемічної небезпеки заборонено відвідування спортивних залів, плавального басейну «Енергетик», Палацу культури, реабілітаційно-спортивного комплексу та проведення культурних й спортивних масових заходів при відсутності у всіх відвідувачів «зелених» COVID-сертифікатів або негативного результату тестування на СОVID-19 методом ПЛР, яке проведено не більш як за 72 години. Наразі ж згадані заклади не функціонують для відвідувачів, до моменту отримання всіма співробітниками «зелених» COVID-сертифікатів. Така ж ситуація у профтехучилищі РАЕС, а поки ж освітній процес там відбуватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.

Також тимчасово призупинено відвідування інформаційного центру РАЕС «Полісся», проведення екскурсій на територію електростанції та її об’єкти. Тим часом, для усіх бажаючих доступна онлайн-подорож майданчиком електростанції: