СЬОГОДНІ: Четвер, 09.12.2021, 16:15

Parimatch Foundation презентував у Рівному програму «Спортивний наставник»

У Рівному розпочала свою діяльність програма «Спортивний наставник» від міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation, яка допомагає дітям, незалежно від їх життєвих обставин, розвивати впевненість, а також фізичні та соціальні навички за допомогою спорту.

Вперше у Рівному старт роботи «Спортивний наставник» презентували на базі спортивного простору «Праджат», що по вулиці 16 липня, 38.

Завданням програми є підтримка дітей із малозабезпечених сімей, а також діток, які опинились у складних життєвих обставинах.

«Є бажання показати їм, що про них піклуються, намагаються показати дітям правильний шлях у житті. Щоб у першу чергу вони змогли адаптуватись, як фізично, так і соціально»,  – каже тренер клубу «Праджат» Іван Нечипорчук.

За словами наставника, у програмі будуть приймати участь 15 дітей різного віку, які були відібрані по усій Рівненській області. Процес відбору талановитих учасників тривав три місяці.

«У першу чергу тренер повинен бути другом у житті. Це найбільш важливе. Спорт – це вже друге питання. Якщо ми будемо по житті допомагати дітям, показувати, що ми їх чимось мотивуємо, у них буде з’являтись віра. Якщо ми не будемо цього робити – у них віри не буде», – додав Іван Нечипорчук.

Під час презентації програми для дітей провели відкрите показове тренування з кікбоксингу та тайського боксу, пізніше виступили кращі випускники спортивного простору «Праджат», що дало майбутнім спортсменам заряд впевненості та бажання досягати найбільших спортивних вершин.

Також, за рекомендаціями тренера, Parimatch Foundation зібрав та подарував дітям спеціальні подарунки. До пакунку входила спортивна сумка, професійні рукавиці, та спортивна пляшка.

«Спортивний наставник – Всеукраїнський проект. Головне наше завдання – залучити до спорту дітей, не дивлячись на те, які у них можуть бути проблеми в житті. Ми впевнені, що питання залучення дітей до спорту повинно бути головним. Саме тому ми сприяємо тим, хто не може отримати такої можливості. Підтримуємо проект не лише матеріально, а й створюємо умови для роботи», – каже Вадим Місюра, директор представництва міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation.

За його словами, на сьогодні вкрай важливо підтримувати спортивних тренерів, які не завжди за гроші працюють та залучають до спорту велику кількість дітей.

Пояснив Вадим Місюра і те, чому Parimatch Foundation відкрив своє представництво саме у Рівному:

«Ми багато часу проводимо у Рівному, як ви знаєте, Parimatch Foundation – фонд, який працює у рамках бренду Parimatch, який є партнером футбольного клубу «Верес». Ми дуже багато часу приділяємо розвитку футболу, у той же час побачили ініціативу клубу «Праджат», що вони дійсно долучають до своїх груп дітей, що потребують допомоги. Саме тому, коли вони до нас звернулись, ми з радістю підтримали їхню ініціативу», – підсумував Місюра.