СЬОГОДНІ: Середа, 18.05.2022, 17:15

У міграційній службі Рівненщини громадянин Колумбії отримав посвідку на постійне проживання

Сьогодні до Управління ДМС в Рівненській завітало подружжя українки з колумбійцем та донечкою. Каміло, громадянин Республіки Колумбія, оформивши відповідні документ в міграційній службі, отримав посвідку на постійне проживання в Україні.

Познайомилися молоді люди в Африці – їх поєднала спільна благодійно-місіонерська робота, виникли почуття. У квітні 2019 року колумбійський парубок приїхав в Україну й вони побралися з Ольгою, скориставшись зручностями проекта «Шлюб за добу». Наступного дня молодята вже мандрували до Уганди виконувати своє покликання: служити богу і бідним африканським людям.

Там, в Уганді, народилася їх дочка Естер.

«Наша донька знатиме чотири мови: українську, іспанську, англійську та угандійську англійську. Вона чи не найперша біла дівчинка, котра володітиме місцевою мово», – поділилася дружина Каміло.

«Ми вирішили оформити документи, щоб у разі чого могли з чоловіком не розлучатися та жити в Україні. Він обожнює нашу країну, як одну з безпечних країн Європи для проживання. Рівне стало рідним містом для мого Каміло», – ділиться Ольга.

Каміло отримав посвідку на проживання строком на 10 років. Невдовзі подружжя знову вирушить у поїздку до Африки.