СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 10:32

Сучасна українська проза: що почитати сьогодні?

Українська література сучасності — це великий розвиток слова та його насичення. Сьогодні письменники використовують у своїй практиці різноманіття жанрів та форм. Але найчастіше книги українською — це цікаві збірники з невеликих есе, оповідань. Прозу українських письменників можна знайти в інтернет-магазині book-ye.com.ua. А хітами продажів на сайті є наступні книги.

«Селфі в Парижі»

Це збірник оповідань від десяти авторів про столицю мрій та нескінченного свята. Але показують Париж вони з різних боків. Як і будь-яке інше місце туристична обгортка та реальне життя містян. Для всіх них щастя різне, має унікальний відтінок та відчуття.

Тож «Селфі в Парижі» — це сучасна проза про місто, яке для кожного відкривається з нового боку. Бажаєте відчути вайб європейської столиці, тож ця книга для вас.

«Принцип втручання»

Авторкою детективу є Тамара Горіха Зерня. Це її друга книга, що викликає багато зацікавлення від читачів. Про що сюжет:

  • про героїню з логічним складом розуму та великими таємницями;
  • про комедію та драму, що доводить до сліз;
  • про небезпеку та внутрішні бар’єри.

Отже, це не класичний детективний роман. Це трішки драма, комедія, трилер та філософія буття. Якщо любите цей дивовижний мікс жанрів, то «Принцип втручання» точно вас здивує.

«Багряний колір вічності» 

Тут вже про атмосферу Львову — сучасного, довоєнного та за часів Другої світової. Головна героїня — гімназистка Ірен із заможної родини. Їй доводиться пережити трагічне кохання, війну, репресії та заслання в іншу державу. Головне питання, чи вистоїть дівчина, чи зможе вона залишити у своєму розбитому серці частинки добра та світлих почуттів?

«Багряний колір вічності» — це майже 200 сторінок задоволення від прекрасного складу авторки. Але сам сюжет викликає доволі багато питань щодо власного життя та забаганок долі. До того ж частково історія Ірени перетинається з життям героїні Анни у романі «Мелодія кави у тональності кардамону», хоча там Львів предстає перед читачами у чарівності 19-го століття.