СЬОГОДНІ: Середа, 27.10.2021, 19:40

Рівнянка попалась на нове шахрайство через “Нову пошту”

В Україні почала поширюватися нова схема шахрайства, що передбачає використання доставки через компанію «Нова пошта», – пише ЧаРівне.

Шахраї відправляють українцям не замовлені посилки з використанням післяплати. Вміст посилки характеризують як «прикраса», а вартість післяплати при цьому вказана нижче, ніж оголошена ціна «прикраси».

Шахраї розраховують, що одержувач не зверне уваги на одну з безлічі отримуваних ним посилок або ж спокуситься можливістю дешево отримати ювелірну прикрасу, яке, судячи з супровідної інформації, коштує в кілька разів дорожче. Але насправді, заплативши півтори сотні гривень, довірливі українці отримають копійчану пластикову дрібничку.

Про цю схему розповіла у фейсбуці рівненська волонтерка Мар’яна Рева. Каже, що за прикраси, вартість яких на базарі гривень 20 вона повинна була заплатити за них 260 гривень плюс за послуги доставки.

– Я про таку посилку нічого не знала, оглянувши її відмовилась забирати і платити. Працівник Нової пошти пояснив, що зараз так часто шахраї висилають непотріб, сподіваються що людина буде оплачувати, не дивлячись коли отримує багато посилок, – йдеться у дописі.

Також волонтерка розповіла, що ще одному волонтеру з Рівного Юрію Яцюку прислали на Укрпошті шматочок картону, за що він заплатив 150 гривень.