СЬОГОДНІ: Неділя, 28.11.2021, 22:26

На Рівненщині відбудеться обласний турнір з шахів пам’яті Івана Штундера

10 жовтня в Березному в приміщенні шахового клубу спорткомплексу (вул. Київська 5а, басейн) відбудеться обласний турнір зі швидких шахів присвячений пам’яті Штундеру Івану Петровичу. До участі допускаються всі бажаючі шахісти Рівненської області.

Реєстрація учасників 10 жовтня з 10 год. до 10.45 год. Початок: 11 год. Змагання проводяться за швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу: 15 хв. + 5 секунд за кожен хід. В турнірі обраховуватиметься рейтинг ФІДЕ зі швидких шахів. Телефон для довідок щодо організації та попередньої реєстрації на турнір: 097-9709449 (Іллюк Петро).

Штундер Іван Петрович народився в селі Болотівці Острозького району Рівненської області. Після закінчення школи отримав спеціальність електрика і працював в Дзержинську. Звідти пішов в армію, а після служби в армії повернувся на Рівненщину. Працював електриком в Рівному. В 1970 році переїхав до Костополя. В 1974 році вступив до Коломийського технікуму механічної обробки деревини і закінчив його в 1978 році. Працював начальником цеху асфальто-бетонного заводу.

Потім знову навчання. В 1982 році Іван Петрович вступив до Українського інституту інженерів водного господарства і після переводу в Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування закінчив в 1989 році за спеціальністю економіка та організація побутового обслуговування. Працював головним інженером в Костопільському комбінаті побутового обслуговування, а в 1987 році був обраний директором Березнівського побуткомбінату. Дещо пізніше займав посаду голови районної ради, а з 1994 року зайнявся підприємницькою діяльністю.

Будучи приватним підприємцем фірми “Явір”, він надавав посильну допомогу школам та садочкам, допомагав сиротам та усім хто до нього звертався. Перші шахові турніри на кубок газети “Надслучанський вісник” проходили саме за підтримки Штундера І.П., в яких він сам із задоволенням брав участь, тому що дуже любив грати в шахи.

Незважаючи на свою зайнятість намагався не пропускати турніри районного рівня. Був одружений (дружина – Олександра Іванівна), виховав трьох синів. Іван Петрович був висококваліфікованим працівником, не цурався виконувати будь-яку чоловічу роботу, дуже любив доглядати за садом, прищеплювати та садити дерева. Писав вірші та видав дві збірки. Пішов з життя 16 листопада 2018 року.