СЬОГОДНІ: П’ятниця, 29.03.2024, 8:54

Рівненський “Верес U19” поступився одноліткам з “Олександрії”

Рівняни поступилися Олександрії, пропустивши вирішальний гол з пенальті за три хвилини до фінального свистка.

Верес U19 – Олександрія U19 – 1:2 (1:1)

чемпіонат України з футболу, VBet ліга U19, 10 тур

2 жовтня 2021 року, Березне, стадіон Колос

Арбітр: Микола Шевель. Асистенти: Сергій Рущак, Дмитро Кіцкай. Четвертий арбітр: Максим Фірсов. Спостерігач арбітражу: Орест Шмигельський.

Верес U19: Мигаль – Олексієвець, Гук, Савчук, Овсійчук, Переходько, Дячук (Білоусов, 69), Шух, Вадовський, Зайко (Лисюк, 69), Смітюх (Ібрагімов, 69). Запасні: Барабаш, Левчук, Древаль, Гаврук.

Старший тренер: Богдан Самардак.

Олександрія U19: Мінчев – Сацевич, Західний, Самар, Чубатий, Панченко (Скибінський, 90), Олійник (Андрейчук, 46), Мустафаєв, Базаєв, Вівдич, Новіков (Кавєрін, 62). Запасні: Лазаренко, Романенко, Волковицький, Ситников, Радченко, Трофимчук.

Старший тренер: Олександр Карпов.

Голи: Гук (32) – Західний (24), Мустафаєв (87, з пенальті).

Вилучення: Мигаль (86).

Усі три голи у цьому матчі стали результатом вдалого виконання командами стандартних положень. До перерви гольовими стали два штрафних удари.

Першими відзначилися гості. Еміль Мустафаєв, виконуючи штрафний удар, наважився на удар метрів з двадцяти. Пробив сильно і точно. Назар Мигаль відбив м’яча перед собою, а Павло Західний був першим на добиванні.

Верес відповів менш, ніж за десять хвилин. Господарі отримали право на штрафний удар із шістнадцятиметрової лінії. Олександр Савчук відкинув м’яча під удар Ігорю Гуку і той гарматним пострілом не залишив шансів воротарю – 1:1.

А вирішальним у грі став прикрий пенальті. Після виконання удару від воріт голкіпером Олександрії наші оборонці не встежили за Ярославом Базаєвим. А Назар Мигаль зупинив гравця Олександрії з фолом. Пенальті і вилучення. Рівняни на той момент вже зробили три заміни, тож у ворота став Олександр Олексієвець. Парирувати удар Еміля Мустафаєва з точки він не зумів – 1:2.

Наступний матч Верес U19 проведе 17-го жовтня в Одесі проти Чорноморця.