СЬОГОДНІ: Четвер, 18.08.2022, 11:21

Вболівальники “Вереса” самі обирають фан-сектор на стадіоні “Авангард” у Рівному

Вболівальники Вереса мають змогу самі обрати місце для фан-сектору на стадіоні Авангард у місті Рівне, де продовжується масштабна реконструкція головної спортивної арени Рівненщини.

Сьогодні на стадіоні Авангард Верес організував для власних вболівальників зустріч, в ході якої охочі фани на власні очі могли спостерігати за ходом реконструкції і за роботами по інсталяції газону.

Окрім цього, вболівальникам було запропоновано самим обрати собі місце для фанатського сектору на трибунах арени! Шанувальники народного клубу отримали детальні схеми розміщення трибун від представників компанії-підрядника для подальшого обговорення щодо майбутнього фан-сектору серед вболівальників Вереса.

«Ми абсолютно переконані, що наші активні вболівальники мають право вже заздалегідь підібрати собі місце для фан-сектору на стадіоні Авангард, і в найближчому майбутньому дивитися матчі улюбленого Вереса в рідному Рівному. Впевнені, що така ініціатива клубу додасть позитивних емоцій нашим шанувальникам, адже і стадіон реконструюється, і команда грає передусім для них», – зазначив генеральний директор Вереса Антон НАЗАРУК.