СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.06.2022, 8:32

Проти начальника Фонду держмайна на Рівненщині відкрили кримінальне провадження

Рівненським районним управлінням поліції ГУНП в Рівненській області 10 вересня цього року внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань  та зареєстроване кримінальне провадження проти начальника регіонального відділення Фонду держмайна України по Рівненській та Житомирській областях Кирила Бережного.

“Посадовець всупереч чинному законодавству виніс завідомо незаконні офіційні документи щодо відкликання і скасування раніше наданого дозволу одному із рівненських товариств на здійснення поліпшень орендованого нерухомого майна, вже після того як роботи були виконані…”, – йдеться у витягу з ЄРДР.

На даний час триває досудове розслідування.

Додамо, що у законодавстві України відсутні норми, які б регулювали право та процедуру відкликання і скасування раніше наданого дозволу на здійснення поліпшень орендованого нерухомого майна органами Фонду державного майна України, тому такі дії начальника, на думку експертів, не сприяють бізнесу у веденні господарської діяльності та інвестиційному клімату в Україні,  який поставлений в пріоритет Президентом України Володимиром Зеленським.

До слова, завтра у Рівненську область з робочим візитом має приїхати голова Фонду держмайна України Дмитро Сенниченко, який за нашою інформацією має намір здійснити перевірку діяльності свого підлеглого Кирила Бережного. Адже, як розповідають наші джерела у ФДМУ, скарги на діяльність рівненського чиновника до центрального апарату та правоохоронних органів вже стали системними.

Також, раніше місцеві ЗМІ повідомляли про те, що НАЗК планує провести  повну перевірку декларації Кирила Бережного, адже у ній також є чимало питань до посадовця.