СЬОГОДНІ: Вівторок, 26.10.2021, 12:27

Росіяни намагаються привласнити перемогу українця Усика Росії: “Усик – наш”

У соціальних мережах відомі росіяни намагаються прив’язати до перемоги Усика Росію.

У Росії намагаються привласнити перемогу українського боксера Олександра Усика над британцем Ентоні Джошуа: в соціальних мережах відомі політики і журналісти намагаються прив’язати до перемоги Росію. Нещодавно обраний депутатом російської Думи Євген Попов, який здобув популярність через брак з телеведучою програми “60 хвилин” Ольгою Скабеевой оголосив українського боксера “росіянином”.

Коментуючи перемогу українського боксера в своєму телеграм-каналі, Попов підкреслив, що українські телевізійні канали не показували пряму трансляцію бою (поєдинок був показаний на українській платформі в Інтернеті Megogo). При цьому чоловік Скабєєвої заявив, що Усик “наш”. “Українські телеканали не показували бій, до речі. А російські, звичайно, показали. Усик – наш!” – заявив Попов.

У схожому стилі коментують поєдинок і відомі росіяни. Інформаційні війська України в соціальній мережі Twitter опублікували заяву російського боксера Дениса Лебедєва, який своєрідно висловився про перемогу українця в інтерв’ю виданню “Спорт-експрес”.