СЬОГОДНІ: Четвер, 09.12.2021, 16:19

Зеленський не впевнений, що виконавців замаху на Шефіра знайдуть

Президент України Володимир Зеленський не може сказати впевнено, що знайдуть виконавців замаху на вбивство свого помічника Сергія Шефіра.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський в ефірі телеканалу “Дом”.

“Не хочу ображати Україну. Я думаю, що у нас такої якоїсь великої, фундаментальної мафії немає. Вона вся перейшла свого часу у великі фінансові групи. Звинувачувати їх прямо не буду. Я думаю, що ми будемо чекати слідство. Щодо мого ставлення, я сказав відверто. Я вважаю, що це просто тиск саме на мене. Я не відчуваю жодного тиску. Скажу вам відверто, для мене важлива ситуація, яка склалася. І навіть не через те, що це мій товариш. Хоча це мій дуже теплий і близький друг. Що в принципі в наш сучасний час знаходять саме такі спроби і такі кроки, щоб впливати. Впливати на мене неможливо”, — сказав він.

Також Президент розповів, як реагуватиме на цей випадок правоохоронна система.

“Я думаю що буде нормальне, предметне, згідно з законодавством (слідство, — ред.). Жорстко точно. Безкомпромісно. В цьому впевнений. Будуть шукати виконавців замаху на вбивство Сергія Нахмановича. Я не можу сказати впевнено, що знайдуть. Я думаю, що будуть робити все, щоб знайшли. Тим не менш, ми живемо в інший час. Це не замахи на вбивство чи вбивство тих чи інших журналістів до мого терміну, коли ми не розуміли, що відбувається. І не впливали на ситуацію. Зараз, мені здається, правоохоронні органи набагато відкритіше працюють і для суспільства зокрема. Тому жодних залякувань. Просто треба зробити свою роботу та відповідні висновки”, — заявив Зеленський.