СЬОГОДНІ: Вівторок, 26.10.2021, 11:05

У Рівному відзавтра діятимуть обмеження “жовтої зони” карантину

Сьогодні, 22 вересня у Рівному провели оперативне засідання міської комісії ТЕБ та НС. Під час якої піднімали основне питання – введення на всій території України “жовтої” зони карантину. Цей перехід стосується усієї України та нашої громади зокрема.

Про це повідомили у Рівненській міській раді.

Згідно постанови Державної комісії ТЕБ та НС, яка засідала в Києві було прийнято рішення щодо тих обмежень, які будуть прийняті вже з четверга, 23 вересня, на території нашої громади.

Основне обмеження стосується заборони здобувачам освіти відвідувати заклади освіти, де вакциновано менше 80% працівників. Якщо відсоток вакцинованих менший, то в цьому випадку навчальний заклад або переходить на дистанційну форму навчання. Якщо більше 80% персоналу вакциновані, то школа працює у звичайному режимі, як і робила до цього.

Наголосимо, що мова в цьому випадку не йде про дошкільні навчальні заклади, які продовжують працювати.
Станом на 15 годину 22 вересня маємо у Рівному 15 навчальних закладів, де більше 80 відсотків вакцинованого персоналу. Це
колективи навчальних закладів – ЗОШ 1, 2, 6, 11, 12, 13, 16,17,18,19, 20, 24, гімназія “Гармонія”, ліцеї “Престиж”, РЕПЛ.

Важливо, з наступного дня, коли заклад матиме відсоток вакцинованих працівників більше 80 відсотків, наступного дня навчальний заклад відновлює роботу.

Якщо ж мова йде про проведення масових заходів, то згідно закону, їх проведення можливе, якщо більше 80% відвідувачів заходу мають документи, що підтверджують вакцинацію, то його можна проводити з дотриманням маскового режиму та дотримання дистанції.