СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 17:25

“Слуга народу” з Рівненщини став автором найбільшої кількості законопроектів з корупційними ризиками

10 законопроектів з корупційними ризиками подав народний депутат від партії “Слуга народу” Олександр Аліксійчук, що у парламенті представляє Рівненщину, за період роботи 5 сесії Вереховної Ради.

Про це йшлося під час презентації проекту «Рейтинги авторів законопроєктів з корупційними ризиками», який представили сьогодні, 21 вересня співробітники Інституту законодавчих ідей.

Серед іншого, під час презентації було показанов карту України, де зображено депутата-мажоритарника, який серед інших обранців від цієї області подав найбільше законопроектів з корупційними ризиками. У Рівненській області лідером виявився Олександр Аліксійчук від партії “Слуга народу”.

Серед цих депутатів аналітики виділили трьох, які подали найбільше законопроєктів з корупційними ризиками серед мажоритарників – це представники Запорізької – Мінько Сергій (“За майбутнє”), Харківської – Кінзбурська Вікторія (“Слуга Народу”) та Рівненської областей – Аліксійчук Олександр (“Слуга Народу”).

Відзначився Олександр Аліксійчук і в антирейтингу авторів законопроектів у 5-ти стратегічних сферах. Зокрема, нардеп від Рівненщини подав три законопроекти з корупційними ризиками у сфері державного будівництва.