СЬОГОДНІ: Неділя, 28.11.2021, 23:19

Митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія поховали у рідному селі на Волині (+ФОТО)

Учора, 17 вересня 2021року у Свято-Георгіївському подвор’ї Свято-Миколаївського Городоцького монастиря було звершено відспівування Митрополота Рівненського та Острозького Варфоломія, після чого тіло спочилого владики відправили на його малу батьківщину, село Городно Волинської області. Таким був заповіт новопреставленного ієрарха.

Зустрічати спочилого владику у рідному селі біля древнього Свято-Луківського храму зібралися волинське духовенство, односельці митрополита та жителі з навколишніх сіл і міст.

Зі сльозами на очах зустрічали тіло спочилого наставника. На паперті було прочитано Євангеліє і хресна хода, обійшовши навкого храму, направилась до Свято-Олександро-Невської обителі, яка була заснована трудами новопреставленого митрополита.

Після хресної ходи навколо храмів обителі, вікарій Одеської єпархії архієпископ Южненський Діодор та тимчасово керуючий Рівненською єпархією єпископ Дубенський Пимен у співслужінні духовенства Волині звершили панахиду за новопреставленного митрополита Варфоломія.

По завершенні панахиди похоронна процесія відправилась на кладовище села, де біля каплиці на честь апостолів Варфоломія і Варнави віднайшов місце вічного спокою митрополит Варфоломій.