СЬОГОДНІ: Середа, 25.05.2022, 6:46

Три технології PUMA, які роблять одяг зручніше

Категорія спортивного одягу в принципі вимагає достатньо уваги з боку розробників. Оскільки тканини постійно піддаються впливу зовнішніх факторів. Для того щоб спортсмени відчували себе комфортно, розробляється маса нових технологій. Так, бренд PUMA пропонує в Україні 10 запатентованих розробок у цій галузі. Простежити за ними можна на офіційному сайті — ua.puma.com — також тут можна й познайомитися з одягом на їх базі. Отже, що пропонує спортивний бренд задля комфорту?

evoKNIT: відсутність дискомфорту

Технологія evoKNIT застосовується у розробці кросівок. Матеріал, що входить до основи, відрізняється легкістю. Його характеристики:

  • налаштування та адаптація до різних форм;
  • забезпечення регулювання температурного режиму;
  • надійна фіксація коштом безшовного шару зі стягненням різних частин взуття.

Верхній шар кросівок з цією технологією витримує інтенсивні тренування. Якщо порівняти з моделями, де є язичок, тут на ногу нічого не тисне.

COOLadapt: додаткове охолодження

Ця технологія відповідає за створення адаптивного матеріалу для регулювання повітря, рівня охолодженості. Тож протягом всіх занять спортом зберігається відчуття свіжості.

На це вливають нитки з нейлону — вони не дають відчувати високі температури, а сама тканина має гарну вентиляцію. Тож забезпечується повною мірою проникнення повітря, а також відводиться зайва волога.

PROFOAM: зручність кожного дня

Технологія PROFOAM орієнтована на створення якісної підошви. Вона базується на легкому матеріалі EVA. Коштовність його невелика, але характеристики якості вражають. Тож завдяки такому засобу забезпечуються:

  • якісна та швидка амортизація;
  • постійний цикл повітря;
  • адаптивність до анатомічних особливостей протягом ходьби.

На рахунку бренду є ще декілька амортизаційних систем, що дають безпеку для спортсменів. Тож розвиток технологій від PUMA робить користування речами та взуттям бренду безпечним для здоров’я. Також ці характеристики впливають на відчуття під час користування, що також є важливою рисою.