СЬОГОДНІ: Середа, 18.05.2022, 17:12

У рівненському ЦПАПі можна зареєструвати фізичну особу-підприємця

Один із способів розпочати власний бізнес – це стати фізичною особою-підприємцем. Зареєструвати ФОП, можна онлайн за допомогою порталу “Дія” або особисто звернувшись до державного реєстратора Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному.

Перелік документів, які потрібно для реєстрації ФОП:

  • паспорт громадянина України;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • заява, встановленого зразка Форма № 1;
  • заява про застосування спрощеної системи оподаткування (за бажанням заявника);
  • нотаріально засвідчена письмова згода батьків – для фізичної особи, яка досягла шістнадцяти років і має бажання займатися підприємницькою діяльністю, але не має повної цивільної дієздатності;
  • договір (декларація) про створення сімейного фермерського господарства, у разі державної реєстрації фізичної особи, яка самостійно або з членами сім’ї створює сімейне фермерське господарство відповідно до Закону України “Про фермерське господарство”.
  • довіреність у разі подачі документів уповноваженою особою.

При заповненні заяви необхідно вказати види економічної діяльності, відповідно до Національного класифікатора України “Класифікація видів економічної діяльності”. Ознайомитися з видами економічної діяльності можна за посиланням : http://kved.ukrstat.gov.ua › KVED2010 › kv10_i

У разі подання заяви поштовим відправленням, справжність підписів заявника нотаріально посвідчується.

Як зареєструвати ФОП онлайн за допомогою порталу “ДІЯ”?

Заповнити заявку на порталі Дія. Процедура займає близько 10 хвилин. Після цього заявка автоматично надходить у реєстр фізосіб-підприємців, а її обробка займає менше ніж 2 секунди.

Готово! Насолоджуйтесь власною справою.

Зареєструвати ФОП https://diia.gov.ua/services/reyestraciya-fop