СЬОГОДНІ: Середа, 25.05.2022, 7:41

На Рівненщині аграрному підприємству зупинили реєстрацію податкових накладних

Учора, 13 серпня в Рівненській обласній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з врегулювання проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригування) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам (фермерським господарствам) за участю заступника голови Ігоря Тимошенка.

Підставою для проведення даного заходу стало звернення агропідприємства щодо зупинення реєстрації податкових накладних та віднесення його до журналу ризиковості. Представники підприємства звернулися з проханням надати роз’яснення законності такої оцінки податкових ризиків.

В ході засідання робочою групою проведено аналіз ризиків, які виникають при реєстрації податкових накладних та напрацьовано шляхи, механізми і способи вирішення проблемного питання.

Надано практичну допомогу, зокрема проведено консультації по підготовці документів для розблокування податкових накладних та підтвердження невідповідності підприємства критеріям ризиковості. Рекомендовано суб’єкту господарювання дотримуватись вимог чинного законодавства та надати встановлений пакет документів для виведення підприємства з журналу ризиковості.

Підсумовуючи обговорене, робочою групою було висловлено сподівання, що шляхом комунікації проблемні моменти будуть вирішені та сільськогосподарський бізнес Рівненщини працюватиме стабільно.

Нагадуємо, що з метою опрацювання проблемних питань, пов’язаних з реєстрацією податкових накладних, сільськогосподарські товаровиробники можуть звертатися до Рівненської облдержадміністрації roda@rv.gov.ua, або до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації agroprom@rv.gov.ua.

Контактна особа: Колядюк Віолетта Миколаївна, тел. 26-68-18.