СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 17:02

Четверо поліцейських з Рівного стали консультантами програми «Рівний – Рівному»

Підтримка психологічного здоров’я поліцейських за програмою «Рівний – Рівному» вже набула популярності по всій Україні. Відтепер і в рівненській поліції охорони є працівники, які можуть бути консультантами в рамках програми, адже пройшли спеціальне навчання і отримали відповідні сертифікати.

Це четверо працівників: поліцейський групи реагування Сарненського міжрайонного відділення старший сержант поліції Юрій Наконечний, поліцейський взводу охорони об’єктів та публічної безпеки батальйону старший сержант поліції Олександр Козачок, поліцейський взводу реагування батальйону сержант поліції Сергій Опанащук, поліцейський-водій взводу реагування старший сержант поліції Андрій Моцик.

Проект передбачає упровадження в Національній поліції України інституту взаємопідтримки поліцейських, що дозволить здійснювати втручання у психологічні проблеми на ранніх етапах їх виникнення та буде якісним і дієвим інструментом профілактики кризових станів. Доступ до інформації обмежується лише учасниками надання допомоги та є конфіденційною.

Соціально-психологічну підтримку поліцейським надають їх колеги-консультанти, які допомогають у рамках Програми, користуючись методами, яких навчилися під час проходження навчання. А саме: психологічна підтримка колег, конфіденційність, доступність, добровільність, співпраця та довіра, інформаційна підтримка.

Програма заходів здійснюється за підтримки Канадсько-Українського проекту розвитку поліції (CUPDP) за підтримки Уряду Канади та Alinea International та широко впроваджена в органах та підрозділах Національної поліції України.