СЬОГОДНІ: Середа, 18.05.2022, 16:10

У Рівному впроваджуватимуть канадську освіту

Данило Корбабіч, консультант великих канадських компаній та колишній політичний радник представників влади Канади, приїхав до Рівного, щоб вивчити можливості та перспективи відкриття у нашому місті приватної школи.

Пан Данило Корбабіч давно бере участь у реформі освіти в Україні, очолював процес сертифікації першого та єдиного подвійного (канадсько-українського) ступеня Школи К-11 в Україні між Міністерством освіти України та канадською провінцією Манітоба. Був частиною команди, яка разом розробила навчальний план та керувала Новопечерською школою в Києві. Наразі пан Корбабіч з командою працюють над впровадженням цього досвіду в інших містах України.

Мета інвесторів – відкрити приватну школу із застосуванням канадських освітніх методик, адже канадська освіта є однією з найкращих у світі. Випускники такої приватної школи отримають канадський диплом та можливості навчатися у 90% університетів світу. Мова викладання у такій школі – англійська, водночас можливим є паралельне викладання українською мовою в початкових класах та підготовка дітей до навчання в такій школі з дитячого садочка.

Представники міської влади Рівного обговорили з іноземними гостями деталі практичної реалізації даного проекту та продовжать переговори надалі, щоб рівняни отримали можливість вибору та доступу до освіти світового рівня в рідному місті.