СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.06.2022, 14:01

Рівненщину з робочим візитом відвідала делегація проекту “Вогнеборці” Фонду міжнародної солідарності

Сьогодні, 4 серпня з робочим візитом Рівненщину відвідала делегація проєкту “Вогнеборці” Фонду міжнародної солідарності (Solidarity Fund PL іn Ukraine) на чолі з координатором проєкту Лілією Атнажевою, керівником експертної групи Артуром Гроссманом та експертом проєкту Агнешкою П’ясецькою.

Метою даного візиту представників Міжнародного фонду на Рівненщину є співробітництво сторін щодо створення умов для реалізації проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту на території Рівненської області, що реалізується Фондом у рамках програми “U-LEAD з Європою” і фінансується програмою польської співпраці.

По даному проєкту в Україні має бути відібрано 20 громад, з яких будуть навчати пожежній справі місцевих добровольців-вогнеборців.

Представники фонду у супроводі заступника начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області Олександра Мохрика відвідали центр безпеки громадян у с.Біла Криниця та Шпанівську добровільну пожежну команду, де ознайомилися з досвідом створення даних центрів, їхньою роботою та матеріально-технічним забезпеченням.

Від Рівненщини на І-му етапі було відібрано 4 територіальні громади: Корецьку, Володимирецьку, Зарічненську та Локницьку.