СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 16:02

Правоохоронці вилучили майже 5,5 тонн фальсифікату в гараж на Рівненщині

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури, в межах кримінального провадження за фактом незаконного придбання, зберігання і транспортування з метою збуту, а також безпосередньо збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку (ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 204 КК України) слідчі СУ ГУ ДФС провели 8 санкціонованих обшуків на території Рівного та в одному з населених пунктів колишнього Березнівського району.

За даними слідства протиправний бізнес організували троє чоловіків, один з яких рівнянин, а інші двоє – жителі  Рівненського (колишнього Березнівського) району. Один з них, будучи зареєстровним підприємцем, але не маючи ліцензії на реалізацію алкоголю, займався виготовленням, зберіганням, транспортуванням та збутом спирту та алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку.

Слідчі провели у чоловіка оперативну закупку алкоголю, який, згідно з висновками експерта, не відповідає вимогам.

Обшуки проведені за місцями проживання фігурантів провадження, у їх транспортних засобах та в одному з гаражних кооперативів Рівного, де був облаштований цех із виготовлення алкогольних напоїв.

В ході слідчих дій виявлено та вилучено майже 5,5 тонн спирту, спиртосуміші та коньяку в пластикових бочках, каністрах та в пляшках відомих марок. Жодних документів на товар чоловіки не надали. Орієнтовна вартість алкоголю – 1,5 мільйона гривень.

Рішенням суду на це майно накладено арешт.

Санкція статтей передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.