СЬОГОДНІ: Неділя, 22.05.2022, 16:53

Більшість колективу Рівненського обласного діагностичного центру проголосували проти свого керівника Романа Шустика

Колектив КП «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені В.Поліщука» не підтримує діяльність головного лікаря Романа Шустика. Про це пише Рівне вечірнє.

Як стало відомо під час засідання постійної комісії Рівненської обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Рівненської обласної ради, 29 липня у діагностичному центрі відбулися збори трудового колективу та відповідне таємне голосування.

Під час розгляду питання про звернення комунального підприємства «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені В.Поліщука» щодо погодження звіту керівника про результати фінансово-господарської діяльності про результат зборів трудового колективу у Романа Шустика поцікавився депутат облради Олександр Гомон. Натомість головний лікар КП розповів, що під час голосування на зборах діяльність чинного керівника підтримали 90 осіб, 173 – висловилося проти.

Як пояснив Роман Петрович, рішення поцікавитися у трудового колективу підприємства думкою про його діяльність ініційоване комісією, яка наразі проводить службове розслідування.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження голови Рівненської обласної ради, нині триває службове розслідування щодо керівника КП «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені В.Поліщука» Романа Шустика у зв’язку з можливою допущеною заборгованістю (несвоєчасною виплатою) заробітної плати працівникам установи. Комісія, яка вивчає ситуацію, повинна надати відповідний акт перевірки до 8 серпня цього року.