СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.06.2022, 8:27

Поліцейські повернули 8-річній рівнянці скейтборд (+ФОТО,ВІДЕО)

Дівчинка спочатку каталася неподалік дитячого майданчика на вулиці Княгині Ольги, а потім пішла додому. Майже одразу згадала про скейтборд, але його на тому місці, де залишила, вже не було. Не розгубившись, одразу зателефонувала до поліції.

Подія трапилася 26 липня, близько 17 години. Поліцейським батько маленької заявниці повідомив, що скейт подарував хресний. Знає його вартість, адже разом вибирали: сума збитку становить майже 1400 гривень.

Відстеживши відео з камер спостереження та провівши ряд інших розшукових заходів, оперативникам вдалося розшукати зниклу річ. З’ясувалося, що 56-річний житель Рівного побачив залишений без нагляду скейтборд. Оскільки займається із дітьми у підлітковому клубі, то вирішив віднести до закладу та розмістити згодом відповідне оголошення. Та вранці до нього вже навідалися працівники карного розшуку.

Сьогодні, 28 липня, слідчі повернули 8-річній дівчинці скейтборд. Маленька Соломія запевнила поліцейських, що тепер під час прогулянки не зведе очей зі свого улюбленого подарунка.