СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 22:22

Патрульним, які зупинили авто «слуги» Брагара, оголосили догану, а їхнього керівник понизили у посаді

Начальника полісменів, які зупинили нардепа, понизили в посаді.

Національна поліція оголосила догану двом патрульним поліцейським, які зупинили автомобіль депутата Верховної Ради Євгена Брагара («Слуга народу»), а їх начальника – командира роти знизила на посаді.

Про це пишуть «Українські новини» з посиланням на інформацію, отриману у Нацполіції.

«Службове розслідування завершено. Двом патрульним – догану, командиру роти – пониження, а командиру батальйону – зауваження», – сказав представник відомства.

Дисциплінарне стягнення застосовано до співробітників поліції через те, що вони порушили інструкцію і не включили під час зупинки нагрудні камери (відеореєстратори), керівництво покарано також за порушення інструкції.

Після виконання дисциплінарного стягнення вони повернуться до виконання своїх безпосередніх службових обов’язків.

Раніше «Главком» писав, що 4 липня поліцейський патруль зупинив автомобіль Toyota Camry з Євгеном Брагаром за кермом. За словами поліцейських, вони запідозрили, що Брагар перебуває у наркотичному сп’янінні, через що запропонували народному депутату проїхати до лікаря-нарколога, на що той добровільно погодився.

При цьому за даними Новини.LIVE, до них потрапив протокол поліції, у якому начебто зафіксували стан наркотичного сп‘яніння Євгена Брагара. За інформацією ЗМІ, поліцейські розповіли, що від депутата та його помічника надходили погрози у бік правоохоронців.