СЬОГОДНІ: П’ятниця, 01.07.2022, 20:16

“Острозька академія” серед лідерів державних ВУЗів України за середнім конкурсним балом абітурієнтів

За результатами вступної кампанії-2021 Національний університет «Острозька академія» зайняв лідерські позиції серед державних ЗВО України за середнім конкурсним балом абітурієнтів на бакалаврат денної форми навчання низки спеціальностей. До вашої уваги подаємо топові спеціальності на основі інформації із сайту «Єдина державна електронна база з питань освіти».

Першість в Україні Національний університет «Острозька академія» посів зі спеціальностей 256 «Національна безпека (за окремими сферами забезпечення та видами діяльності)» та 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Друге місце – зі спеціальності 035 Філологія (035.041 «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська)», 035.01 «Українська мова та література», 081 «Право» та 229 «Громадське здоров’я».

Третю сходинку серед державних ЗВО України за середнім конкурсним балом абітурієнтів Острозька академія зайняла зі спеціальностей 053 «Психологія», 032 «Історія та археологія», 061 «Журналістика» та 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Четверта позиція – зі спеціальностей 033 «Філософія», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», п’ята – зі спеціальностей 034 «Культурологія» та 052 «Політологія».

«Лідерські позиції Національного університету «Острозька академія» серед державних ЗВО України за середнім конкурсним балом абітурієнтів вкотре підтверджують, що наш університет розвивається у правильному напрямку, надаючи якісну вищу освіту та формуючи майбутню еліту України. Зазначений вище рейтинг порівнює якісний склад вступників українських закладів вищої освіти за середнім балом ЗНО, що дозволяє об’єктивно оцінювати популярність та авторитет вишу на ринку освітніх послуг країни. Ми обираємо для здобуття вищої освіти найкращих абітурієнтів з кращих. Дорогі вступники 2021, Острозька академія чекає саме вас», – коментує відповідальна секретарка приймальної комісії НаУОА, помічниця ректора з освітнього менеджменту Юлія Харчук.