СЬОГОДНІ: Вівторок, 21.09.2021, 7:49

Бобровській соромно, що привела у Рівнераду “Голос”

Народна депутатка України, рівнянка Соломія Бобровська розкритикувала своїх рівненських однопартійців із партії “Голос”, які вчора під час сесії Рівнеради не підтримали звернення що присвоєння звання Героя України Василю Червонію.

Про це депутатка написала у себе на сторінці в мережі Фейсбук.

“Мені соромно за людей, яких за собою вела і яких привела у політику. Рівненську міську. Трьом з них після провалів за 15 років нарешті випала можливість зайти у міську раду, про яку вони так давно мріяли…”, – зазначає Бобровська.

Також нардепка повідомила, що далі їй з цими людьми не по дорозі.

“Мені дуже соромно, що вчора на сесії рівненської міської ради, 4 з 5 депутатів міської фракції Голос. Рівне, а саме Роман Денисюк, Зураб Кантарія, Анастасія Кулакевич та ін., утримались під час голосування за звернення про надання статусу Героя України Василеві Червонію…Для мене це питання також дуже особисте, я виростала на очах у п.Василя і саме він для мене був і є прикладом українській політиці, і я з гордістю продовжую його справу. Мені соромно перед його родиною, бо вони віддавали голос за мій Голос не лише у ВР, але у міську раду”, – написала Бобровська.

“Надіюсь , ця каденція для моїх колег буде останньою”, – додала вона.