СЬОГОДНІ: Неділя, 19.09.2021, 7:12

Лікар з Рівного відзначає 80-річний ювілей

Лікар-хірург Обласного центру торакальної хірургії  Рівненської обласної лікарні Марчук Іван Костянтинович відзначає сьогодні свій 80-річний ювілей.

Іван Костянтинович працює в КП РОКЛ ім. Ю.Семенюка з 1997 року. Має вищу кваліфікаційну категорію. Хірургічну майстерність відточував не лише у нашому закладі, але і в передових хірургічних клініках Тернополя та Запоріжжя. Провів тисячі складних операційних втручань при різноманітних тяжких захворюваннях. Навчав мистецтва практичної хірургії молодих спеціалістів та лікарів-інтернів.

1996 року Івану Костянтиновичу присуджено науковий ступінь Кандидата медичних наук. Свою практичну діяльність поєднує з науковою роботою – має 116 наукових праць, опублікованих в медичних журналах та збірниках.

Неодноразово брав активну участь у з’їздах, конференціях лікарів торакальних хірургів. В КП РОКЛ ім.Ю.Семенюка щороку виконує понад 100 оперативних втручань.

Трудова діяльність Івана Костянтиновича відмічена багатьма почесними грамотами та подяками. Нагороджений медаллю «Ветеран праці» 1988 року та значком «Відміннику охорони здоров’я» 1995 року. Користується заслуженим авторитетом серед медичних працівників та населення області.