СЬОГОДНІ: Четвер, 05.08.2021, 13:28

Рівнянка двічі фінішувала першою на веломарафоні у Карпатах

18 липня у одному з найдивовижніших куточків Карпат, селищі Славське, завершився МТБ (англ. mountain bike – гірський велосипед) марафон “Sarmatian Race”, – пише ЧаРівне.

Близько 200 спортсменів долали два маршрути: трасу «Пролог» протяжністю 8,5 кілометрів та основний марафон обраного рівня складності (Hard, Medium, Light). На деяких з них набір висоти сягав до 3000 метрів за гонку.

У перший день змагань рівнянка Ольга Віюк подолала трасу за 28 хвилин 20 секунд, показавши найкращий результат серед жінок.

Вже наступного дня на першому спуску основного марафону спортсменка пробила колесо. Попри те, що доводилося зупинятися, Ольга фінішувала першою серед жінок, з відривом у 15 хвилин, на дистанції Medium – 53 кілометри з набором висоти 1900 метрів.

В загальному заліку за результатами двох днів рівнянка також здобула перемогу.

Змагання не з простих. На моїй дистанції мені довелося подолати 7 довгих підйомів з крутим градієнтом. Кожен підйом від 3 до 7 кілометрів. А ще не так легко їхати вниз, потрібно бути швидкою і обережною водночас, щоб не проколоти колесо чи не травмуватися. Один з моїх найулюбленіших заходів в Україні. – розповідає Ольга Віюк.