СЬОГОДНІ: Вівторок, 09.08.2022, 22:20

На Рівненщині домашній насильник хотів «домовитись» з поліцейськими

Дубенською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом надання працівникам поліції неправомірної вигоди громадянином, який неодноразово вчиняв домашнє насильство над членами сім’ї та вже потрапляв в поле зору правоохоронців, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України.

Встановлено, що мешканець Дубенщини вже притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях, перебування у громадському місці в стані алкогольного сп’яніння, за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб. Однак, після сплати штрафу, винуватець продовжував вчиняти насильство над членами сім’ї.

Не витримавши психологічного тиску та тероризування чоловіка, члени родини в черговий раз поскаржились на домашнього насильника до поліції. Наряд швидкого реагування зреагував миттєво та виїхав за місцем виклику і проживання чоловіка.

Однак, щоб уникнути відповідальності за вчинення в черговий раз домашнього насильства (третє за поточний рік), чоловік надав інспекторам правопорядку неправомірну вигоду в розмірі 100 доларів США, сподіваючись що так уникне відповідальності.

Досудове розслідування проводиться слідчими ВП №1 Дубенського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області та перебуває на контролі в Дубенській окружній прокуратурі.

Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.