СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 20:17

Працівники Рівненської ОДА вивчають досвід Польщі у сфері державного управління

Сьогодні стартував дистанційний триденний навчальний курс для державних службовців Рівненської облдержадміністрації за тематичною програмою «Публічна адміністрація у Польщі».

Ініціаторами заходу виступили Рівненська ОДА та Національна Школа Публічної Адміністрації імені Президента Республіки Польща Леха Качинського у співпраці з Рівненським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організації за фінансової підтримки програми «Study Tours to Poland».

«Впродовж найближчих трьох днів ми будемо мати нагоду ознайомитися з досвідом Республіки Польща у сфері державного управління фактично від «А до Я». Тобто від прийняття на державну службу, її проходження, мотивації й системи підвищення кваліфікації працівників, до технічних аспектів, що супроводжують нашу щоденну працю», – зазначив один з організаторів заходу заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

Навчальний курс включатиме теоретичну та практичну частину, у ході якого польськими експертами та викладачами Національної Школи Публічної Адміністрації буде представлено досвід Республіки Польщі у сфері розвитку державного управління.

«Впевнений, що це навчання стане чудовим стартом для подальшого співробітництва між програмою «Study Tours to Poland», навчальним закладом та облдержадміністрацією. І наступного року ми продовжимо нашу співпрацю вже в офлайн режимі і зможемо комунікувати без допомоги онлайн платформ», – відзначив Сергій Гемберг.