СЬОГОДНІ: Четвер, 29.07.2021, 12:27

В Крупецькій громаді на Рівненщині запрацював сучасний ЦНАП

Відсьогодні оновлений ЦНАП працюватиме у Крупецькій громаді, що на Дубенщині.

В урочистому відкритті закладу взяв участь голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський та голова райради та Віктор Ковальов.

«Центр надання адміністративних послуг  – це про зручність, оперативність, доступність і відкритість в отриманні різних видів адміністративних послуг для кожного жителя громади. Відкриття сучасного центру дозволяє отримати понад сотню послуг в одному місці, що значно спростить життя мешканців громади» – звернувся до присутніх голова РДА Всеволод Пекарський.

ЦНАП розташований в приміщенні сільської ради. Ремонт установи та закупівлю обладнання проведено за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та сільської ради, загальною вартістю понад 600 000 гривень. За інформацією керівниці відділення Крупецького ЦНАПу Ольги Максимів, наразі у закладі працює 4 фахівців, з них двоє реєстраторів: по юридичних особах та нерухомому майну. Ще 6 фахівців працюють працюють на віддалених робочих місцях в селах Михайлівка, Ситне, Боратин, Хотин, Рідків, Теслуг.

Загалом у ЦНАПі фахівці надають 145 послуг.

Крупецький сільський голова Віталій Мошкун зазначив, що відкриття центру – новий рівень, який наближує громаду до європейських стандартів.

На святкову подію завітав місцевий меценат – керівник підприємства «Агрокорпорація Крупець» Володимир Варфалюк, який привітав працівників ЦНАПу та сільської ради з відкриттям центру.